Už za pár dnů

11. dubna 2019

IMG_20180630_130618

27.dubna se s mnohými z vás po více než půl roce opět pozdravíme.

"Jako cíl prvního z 11-ti výšlapů jsme vybrali Děčínský Sněžník. Vyrazit na něj můžete nejen z nejčastějšího výchozího bodu, tedy z Jílového - Sněžníku, ale odkudkoliv po jiné turistické trase. S výjimkou Čápu se totiž budete letos moci nově registrovat i na vrcholech všech stoupání", říká hlavní organizátor akce Miroslav Augustin.

Novinek připravili pořadatelé víc, mnohé se přitom„upekly“ v posledních dnech. Poprvé čekají na účastníky 3 druhy startovních balíčků, k zařazení do slosování o zájezd na Machu Picchu nebo zájezd z katalogu cestovní kanceláře Fischer bude stačit 6 výšlapů nebo 6.666 metrů nadmořských výšek vámi zdolaných kopců.

Všichni se můžete zapojit jako účastníci, ale i jako porotci do soutěže o nejhezčí fotku celého ročníku. Její autor získá  špičkový fotoaparát značky Canon. Z každé akce můžete odjet odjet vozem Škoda Fabia, který Vám generální partner akce firma Starlife zapůjčí bezplatně na dobu 6 měsíců. Ovšem na rozdíl od loňska nebudete v této soutěži hádat, ale hledat. Podrobnosti se včas dozvíte
Těšíme se na staré známé, ale i nové tváře a věříme, že vás bude ve srovnání s minulými ročníky opět víc.