Z Pardubic na Machu Picchu

Z Pardubic na Machu Picchu

Aleše Rulíka jsme v sobotu na Klínovci hledali marně. Tento „Pardubák“ totiž během celého víkendu hranice svého okresu nepřekročil. Důvod byl prostý - Velká Pardubická je událostí, kterou si obyvatelé tohoto východočeského města zpravidla nenechají ujít

Aleš navíc věděl, že i šest letošních výšlapů mu stačilo ke splnění podmínek pro zařazení o zájezd na „Machu Picchu“. O své výhře se dozvěděl pár hodin před startem největšího dostihu ve střední Evropě. "Chvíli jsem si myslel, že jsem se stal obětí nějakého fórku. Pak mi blesklo hlavou, že jde o odměnu za to, že jsem i přes krajně nepříznivé počasí nevzdal výšlap na Sněžku," popsal své první pocity náš výherce. Gratulace a přejme mu, ať mu na nádherné peruánské stavby svítí sluníčko.

Další úspěšná tipérka za volant

Poslední klíčky od auta, které zapůjčila výhercům našich tipovacích soutěží společnost Starlife, získala znovu žena. Správný čas 12.37 určila Alena Kramářová. Na rozdíl od předchozí výherkyně je prý podle svých slov zkušenou řidičkou a těší ji, že se nebude muset manžela půl roku doprošovat, aby mohla využít vůz rodinný. Přesto si povzdechla, že se o našem seriálu dozvěděla později a nestihla splnit požadavky, aby se zapojila do soutěže o hlavní cenu. V příštím roce prý ji uvidíme na kopcích mnohem častěji. Těšíme se.